Jestem wdzięczna

P1230276_ed

Tak po prostu, zwyczajnie się cieszę. Długo czekałam na ten moment, kiedy wreszcie będę „na czysto” ze wszystkimi przedmiotami, a z niektórymi wcale nie było tak łatwo – do tego stopnia, że miałam przyjemność zostać wysłana na urlop dziekański ;). Dobrze, że wszystko co złe także się kończy. Mam już całą listę rzeczy do zrobienia „po sesji” i teraz radośnie mogę ją realizować.  Spotkania, filmy, nowe zadania i dokończenie starych, które musiały zejść na drugi plan, nowa organizacja czasu, planu tygodnia. Obiecałam sobie pójście do sauny na siłowni, zrobić pyszny sernik, kupić sobie aromatyczną sypaną herbatę dopiero, gdy wszystko zaliczę.Wiem, nie było w tym tygodniu Ładnych rzeczy!, ale to był naprawdę intensywny koniec – musicie mi wybaczyć. Zbieram materiały na następne wydanie!

Cieszy mnie to, że wreszcie na biurku i w jego okolicach zapanował porządek. Rzeczy w szufladach są elegancko poukładane, a segregatory czekają na nowe notatki. Sprawdziłam wszystkie cienkopisy i długopisy, czy piszą i połowa z nich wylądowała w koszu. Jestem podekscytowana, jak przed pierwszym dniem szkoły. Muszę przyznać, że brakowało mi studiowania, zdążyłam zatęsknić za wieczornymi wykładami, narzekaniem na prowadzących i wciąż zmieniające się zasady zaliczeń. Nie mogę się doczekać pracy nad kolejnymi projektami i bardzo cieszę się, że semestr przed-dyplomowy to niemal same projekty i że nie ma już na nim groźnej mechaniki budowli. Na niektóre rzeczy warto czekać, wtedy o wiele bardziej możemy je docenić. Wiem, że nie zmarnowałam tego roku i jestem z siebie zadowolona. Dużo się działo, dużo zrobiłam.

Mam teraz w planie odpocząć, jak nigdy dotąd. Napełnić się spokojem, dobrze zmęczyć spacerami, wiatrem. Wiecie, jaką przyjemność sprawiło mi dziś wzięcie do ręki aparatu?

Jestem wdzięczna. Za to, co wyszło, za to, co nie wyszło. Za ten czas.

P1230280_ed

8 myśli w temacie “Jestem wdzięczna”

  1. Przepięknie napisane 🙂 Przyznaję, że zazdroszczę ci takiego „czystego” początku. Ja niestety jeszcze tkwię w liceum toteż ferie już za mną do świąt aż miesiąc, a ja stoję z serią porozpoczynanych projektów i tych, które na swój początek dopiero czekają…

    Polubienie

    1. Liceum to fajny czas, ciesz się nim, póki jest 🙂 Przede mną teraz nowe wyzwania, niektóre wciąż w trakcie. Dobrze jest, że coś się dzieje. Trzymam za Ciebie kciuki! 🙂

      Polubienie

Porozmawiajmy! :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s