Ładne rzeczy! #24

Downloads15

Źródła inspiracji: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Od ostatniego posta minęło sporo czasu, ale dużo się u mnie działo, i tak zwyczajnie, po ludzku, nie miałam czasu. W minionym tygodniu na Politechnice Gdańskiej odbyły się Inżynierskie Targi Pracy, siódma już edycja, której miałam przyjemność być koordynatorem. Parę migawek stamtąd znalazło się na instagramie.

Było jeszcze sporo spraw do dokończenia, także sami rozumiecie, że Internety schodzą na dalszy plan 🙂 Wszystko udało się świetnie i jestem bardzo zadowolona, także mogłam podejść do przeglądu i oto, co mi się spodobało najbardziej ostatnio:

Nowa płyta Daughter, o której przypomniała mi Aneta z hey-ho, jest cudowna. Słucham i nie mogę się od niej oderwać. Posłuchajcie koniecznie.

W ogóle, w minionym tygodniu wydarzyło się dużo dobrych rzeczy, mam nadzieję, że nie tylko u mnie. A wiecie, co jest najlepsze? Czuć już wiosnę, coraz mocniej.

Do napisania,

Hania

8 uwag do wpisu “Ładne rzeczy! #24

  1. O! Gratulację stanowiska 🙂 Organizowanie tragów pracy to nie taka łatwa sprawa, a stanowisko bardzo wymagające. Mój mąż także był koordynatorem targów organizowanych przez Best, ale w Krakowie. Teraz trochę żałuję, że nie dołączyłam do tej organizacji 😦

    Lubię to

Porozmawiajmy! :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s