Ładne rzeczy! #24

Downloads15

Źródła inspiracji: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Od ostatniego posta minęło sporo czasu, ale dużo się u mnie działo, i tak zwyczajnie, po ludzku, nie miałam czasu. W minionym tygodniu na Politechnice Gdańskiej odbyły się Inżynierskie Targi Pracy, siódma już edycja, której miałam przyjemność być koordynatorem. Parę migawek stamtąd znalazło się na instagramie.

Było jeszcze sporo spraw do dokończenia, także sami rozumiecie, że Internety schodzą na dalszy plan 🙂 Wszystko udało się świetnie i jestem bardzo zadowolona, także mogłam podejść do przeglądu i oto, co mi się spodobało najbardziej ostatnio:

Nowa płyta Daughter, o której przypomniała mi Aneta z hey-ho, jest cudowna. Słucham i nie mogę się od niej oderwać. Posłuchajcie koniecznie.

W ogóle, w minionym tygodniu wydarzyło się dużo dobrych rzeczy, mam nadzieję, że nie tylko u mnie. A wiecie, co jest najlepsze? Czuć już wiosnę, coraz mocniej.

Do napisania,

Hania

8 myśli w temacie “Ładne rzeczy! #24”

  1. O! Gratulację stanowiska 🙂 Organizowanie tragów pracy to nie taka łatwa sprawa, a stanowisko bardzo wymagające. Mój mąż także był koordynatorem targów organizowanych przez Best, ale w Krakowie. Teraz trochę żałuję, że nie dołączyłam do tej organizacji 😦

    Polubienie

    1. Dziękuję bardzo! Jak super przeczytać taki komentarz 🙂 Ja jestem mega zadowolona, leci mi już trzeci rok, a garść doświadczeń i nowych umiejętności wciąż wzrasta 🙂

      Polubienie

Porozmawiajmy! :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s