Obserwacje: Anna

Przyznaję, że nie lubię opuszczać mojej strefy komfortu. Jest mi w niej całkiem ciepło i wygodnie. Przyznam, że trochę się zestresowałam, gdy napisała do mnie Anna, czy chciałabym zrobić jej trochę fotek. I muszę przyznać, ale mój stres był zupełnie irracjonalny, bo to było przemiłe popołudnie, z którego wynikło kilka naprawdę udanych według mnie ujęć. Przyznam, że mam coś z tym morzem – trudno, jestem powtarzalna, ale to tak prosty i wdzięczny motyw. Nigdy nie byłam miłośniczką czarno-białych zdjęć, ale tym razem do niektórych kadrów wręcz idealnie pasowała mi taka kolorystyka.

Po przejrzeniu 500 zdjęć z wypadu wybrałam około 100 dobrych. Z tego wyszło niemal 50 najlepszych, więc i tak dwa razy za dużo, niż planowałam. Dobra modelka! 😉 Łapię się na próbach uchwycenia jak najbardziej naturalnych uśmiechów, gestów, póz. Och, jak uwielbiam tą bezpretensjonalność! Jestem dla siebie surowa, ale nie ukrywam, że czuję, jak stawiam małe kroczki naprzód. Mam nadzieję, że to lato będzie obfitowało w dobre kadry. Nie będę już przedłużać, zobaczcie zdjęcia.

10.jpg21.jpg7.jpg39.jpg35.jpg31.jpg25.jpg22.jpg17.jpg27.jpg45.jpg46.jpg

Aniu – dziękuję, że nie miałaś nic przeciwko umieszczeniu Ciebie na blogu. Do napisania! Mam nadzieję, niebawem w dłuższej formie 😉

hania

17 myśli w temacie “Obserwacje: Anna”

  1. Aaach, kadr numer pięć mnie urzekł chyba najbardziej…choć wszystkie są naprawdę świetne, uwielbiam ten Twój nadmorski klimat, pełen natury. I też mam nadzieję, że tego lata uda mi się nauczyć trochę swojego aparatu…(ale marzy mi się nowy, bo mam wrażenie, że z moim jest coś nie tak 😒)

    Polubienie

  2. Wyszło fantastycznie! Nie spodziewałabym się widząc fotografie tych wszystkich obaw o których piszesz wyżej. Też chcę takie piękne zdjęcia!

    Polubienie

  3. Uwielbiam pierwsze zdjęcie. Ta noga i tło jakoś tak ze sobą współgrają przez co tworzą niezwykłą atmosferę. Zdjęcie tyłem na plaży jest jednak moim ulubieńcem 🙂 Dobra robota!

    Polubienie

Porozmawiajmy! :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s